Home

collection Dictate Metropolitan karolis savickas advantage build Couscous

Žydrūnas Savickas septintą kartą iškovojo stipriausio pasaulio žmogaus  titulą! - Karštas Komentaras
Žydrūnas Savickas septintą kartą iškovojo stipriausio pasaulio žmogaus titulą! - Karštas Komentaras

Biržų pilies teritorijoje vyko tarptautinės galiūnų varžybos | Biržų rajono  savivaldybė
Biržų pilies teritorijoje vyko tarptautinės galiūnų varžybos | Biržų rajono savivaldybė

Atlikėjas KAROLIS SAVICKAS

Karolis Savickas - QA Engineer - Baltic Amadeus | LinkedIn

Lietuvos ir Latvijos galiūnai drebino Žagarės aikštę | Šiaulių kraštas

Galiūnų turnyre „Savickas Classic“ dalyvavo šilališkis K. Aleksandravičius  - Šilalės Naujienos
Galiūnų turnyre „Savickas Classic“ dalyvavo šilališkis K. Aleksandravičius - Šilalės Naujienos

JAV Žydrūnas Savickas papildė trofėjų kolekciją ir užėmė pirmą vietą  „Masters 40+ World Strongest Man“ kategorijoje – ŠIANDIEN.info
JAV Žydrūnas Savickas papildė trofėjų kolekciją ir užėmė pirmą vietą „Masters 40+ World Strongest Man“ kategorijoje – ŠIANDIEN.info

Lietuvos galiūnų čempionato finale - Karolis Aleksandravičius - Šilalės  Naujienos
Lietuvos galiūnų čempionato finale - Karolis Aleksandravičius - Šilalės Naujienos

Lietuvos galiūnų federacija - Pasaulio komandinę taurę Radviliškyje  iškovojo Lietuvos komandos atstovai - Karolis Aleksandravičius ir Žydrūnas  Savickas BIG Z 🇱🇹🏆 Sveikiname visus sportininkus su sėkmingu varžybų  finišu! | Facebook
Lietuvos galiūnų federacija - Pasaulio komandinę taurę Radviliškyje iškovojo Lietuvos komandos atstovai - Karolis Aleksandravičius ir Žydrūnas Savickas BIG Z 🇱🇹🏆 Sveikiname visus sportininkus su sėkmingu varžybų finišu! | Facebook

Ž. Savickas nustelbė jaunesnius varžovus | Diena.lt

Karolis Iljinas ir Almantas Savickas teisme | GALERIJA | 15min.lt

Žydrūnas Savickas. „Negerbiame savęs kaip valstybės“ | Pro Patria

Saugusauto.lt - Saugusauto.lt

Žydrūnas Savickas – vėl apgynė stipriausio pasaulio galiūno vardą -  Laisvadienis
Žydrūnas Savickas – vėl apgynė stipriausio pasaulio galiūno vardą - Laisvadienis

Karolis Savickas | VK

Karolis Savickas (karolis0349) - Profile | Pinterest

Lietuvos galiūnų federacija - Kijeve prasidėjo Lietuvos galiūnų sezonas.  Varžybose KYIV-STRONG 2021 Karolis Aleksandravičius laimėjo 2 vietą,  Dainius Repšys užėmė 4 vietą. Varžyboms teisėjavo Žydrūnas Savickas .Puikus  sezono startas. | Facebook
Lietuvos galiūnų federacija - Kijeve prasidėjo Lietuvos galiūnų sezonas. Varžybose KYIV-STRONG 2021 Karolis Aleksandravičius laimėjo 2 vietą, Dainius Repšys užėmė 4 vietą. Varžyboms teisėjavo Žydrūnas Savickas .Puikus sezono startas. | Facebook

Galiūnų žvaigždė Žydrūnas Savickas: „Visuose dopingo reikaluose yra begalė  melo“
Galiūnų žvaigždė Žydrūnas Savickas: „Visuose dopingo reikaluose yra begalė melo“

Karolis Savickas - Jobs To Do

Ž.Savickas, V.Blekaitis ir K.Aleksandravičius iškovojo Baltijos galiūnų  taurę | Sportas.lt
Ž.Savickas, V.Blekaitis ir K.Aleksandravičius iškovojo Baltijos galiūnų taurę | Sportas.lt